Wydarzenia · 24/04/2024
Dzisiaj wieczorem przedstawiciele Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii mieli okazję odwiedzić siedzibę diecezjalnego Radia Via i pomodlić się wraz z słuchaczami. Nasza parafia prowadzi różaniec w Radio Via w każdy 24. dzień miesiąca o godzinie 20:30. Wszystkich parafian zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Wydarzenia · 18/04/2024
Biuro Radia Maryja przy parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie, zaprasza młodzież z Rzeszowa i okolic na 25 Pielgrzymkę Młodych na Jasną Górę w dniu 25 maja (sobota). Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu: Alicja – 537043008.

Wydarzenia · 09/04/2024
W piątek (05.04.2024) na spotkaniu parafialnego oddziału KSM zastanawialiśmy się nad tożsamością KSM-owicza. Po części formacyjnej był czas na rozmowy i jedzenie pizzy.

Msza święta z procesją rezurekcyjną 2024
Wydarzenia · 01/04/2024
W poranek Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego o godzinie 6.00 odbyła się Msza święta z procesją rezurekcyjną.

Wydarzenia · 31/03/2024
O godzinie 20.00 w nocy z soboty na niedzielę w naszej parafii była sprawowana liturgia Wigilii Paschalnej. Chrystus zmartwychwstał. Alleluja!

Liturgia Męki Pańskiej 2024
Wydarzenia · 29/03/2024
Dzisiaj o godzinie 18:00 celebrowaliśmy w naszej parafii Liturgię Męki Pańskiej. Oddawaliśmy cześć Jezusowi Chrystusowi wywyższonemu na drzewie krzyża, który zbawił nas przelewając krew swoją.

Wydarzenia · 29/03/2024
W I E L K A N O C 2 0 2 4 Drodzy: Siostry i Bracia! W ten wielkanocny dzień życzymy codziennego spotykania Zmartwychwstałego Jezusa! Gdzie Go znaleźć? W Galilei. W Galilei zostaliśmy powołani i tam poznaliśmy Jezusa. Galilea to objawienie miłości, to czas bycia z Jezusem. To czas wspólnej pracy, to nasza codzienność. Galilea to pełnia życia w Jezusie. Życzymy zatem nieustannego powracania do Galilei. Życzymy pamięci o Zmartwychwstałym Jezusie, który zawsze uprzedza nas w...
Msza Wieczerzy Pańskiej 2024
Wydarzenia · 29/03/2024
Mszą świętą Wieczerzy Pańskiej o godzinie 18:00 rozpoczęliśmy w naszej parafii uroczyste obchody Świętego Triduum Paschalnego. Dziękowaliśmy Panu za dar Eucharystii, którą ustanowił podczas Ostatniej Wieczerzy. W Ewangelii Jezus, przez gest obmycia nóg Apostołom, ukazał nam najgłębszy sens Mszy świętej. Po Komunii świętej Najświętszy Sakrament został odniesiony do Ciemnicy.

Pielgrzymka LSO do katedry
Wydarzenia · 28/03/2024
W każdy Wielki Czwartek w naszej diecezji organizowana jest pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do katedry na Mszę Krzyżma świętego, podczas której ks. biskup błogosławi olej chorych i olej katechumenów, oraz konsekruje Krzyżmo święte. W tym roku w Katedrze rzeszowskiej nie mogło zabraknąć delegacji z naszej parafii. Po uroczystej Eucharystii nasi ministranci i lektorzy pojechali na "Dzień Otwartych Drzwi" w Wyższym Seminarium Duchownym w Rzeszowie.

Spotkanie wielkanocne u sióstr
Wydarzenia · 26/03/2024
W przedszkolu prowadzonym przez Siostry Służebniczki odbyło się spotkanie wielkanocne.

Show more