Ogłoszenia duszpasterskie 4. Niedziela Wielkanocna rok B - 21. 04. 2024 r.

4. Niedziela Wielkanocna rok B - 21. 04. 2024 r.

1. „Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce”- Chrystus Ukrzyżowany i Zmartwychwstały, Dobry Pasterz, nieustannie oddaje za nas Swoje  życie i jest dla nas Źródłem Życia.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

3. We wtorek – uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Patrona Polski; w czwartek – święto św. Marka Ewangelisty.

4. Biuro Radia Maryja przy parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie,
zaprasza młodzież z Rzeszowa i okolic na 25 Pielgrzymkę Młodych na Jasną Górę w dniu 25 maja(sobota). Zapisy i więcej informacji na plakacie w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii.

5. We wtorek i czwartek od godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek, środę i sobotę o godz. 17.20 – różaniec w intencji Ojczyzny.

6. Ks. Tomek Ryczek  z naszego Domu Rekolekcyjnego, zaprasza młodzież
w wieku 13-25lat na rajd po Bieszczadach, podczas weekendu majowego.

Trasa przebiegać będzie z Cisnej do Ustrzyk Górnych przez najpiękniejsze szlaki Bieszczad. (50 km w 4 dni)  Koszt ok 250zł z transportem. Więcej informacji
i zapisy na stronie www.ksm.rzeszow.pl

7.  Spotkania duszpasterskie: LSO (ministranci i lektorzy) – we wtorek po Mszy Św. wieczornej; KSM i Oaza młodzieżowa – w piątek po Mszy Św. wieczornej; Oaza Dzieci Bożych – w sobotę o godz. 10.00.

8. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”. Zapraszamy do korzystania i lektury.

9. Wszystkim życzymy owocnego przeżywania dzisiejszej Niedzieli i czasu
wielkanocnego.