Ogłoszenia duszpasterskie 4. Niedziela zwykła rok B - 28. 01. 2024 r.

4. Niedziela zwykła rok B - 28. 01. 2024 r.

1. „Milcz i wyjdź z niego!” – zwraca się dzisiaj Jezus do demona, okazując Swoją wielka moc i wzywając nas do duchowej walki.

2. W piątek ( 2 lutego) – święto Ofiarowania Pańskiego /Matki Bożej
Gromnicznej
/. Msze Św. /z błogosławieństwem świec/ w naszym kościele
o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. To również Dzień Życia Konsekrowanego, w którym modlitwą obejmować będziemy osoby życia konsekrowanego, zwłaszcza nasze Siostry Służebniczki.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W pierwszy piątek spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy Św. wieczornej litania do Serca Jezusowego i akt poświęcenia.

Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 8.30 – prosimy ich zgłaszać w zakrystii.

W tym tygodniu w  piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

W pierwszą sobotę zapraszamy na Fatimskie Nabożeństwo Wynagradzające: modlitwa różańcowa o godz. 17.00, o godz. 17.40 rozważanie fatimskie
i o godz. 18.00 Eucharystia. Gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy.

W przyszłą niedzielę – zmiana tajemnic różańcowych.

4. We wtorek i czwartek od godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek i środę o godz. 17.20 – różaniec w intencji Ojczyzny.

5. W zakrystii można nabyć prasę katolicką : „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”. Zapraszamy do korzystania i do lektury.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Wiesław Rogoziewicz – polecajmy go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

7. Wszystkim życzymy owocnego przeżywania Dnia Pańskiego - Niedzieli
i dobrego nowego tygodnia.