Życzenia świąteczne i podziękowania 2023

Święta Bożego Narodzenia skłaniają nas do głębokiej refleksji nad tajemnicą obecności Boga w naszym życiu. Zgłębiając tajemnicę Emmanuela – Boga z nami, zgodnie z chrześcijańskim zwyczajem, składamy sobie życzenia.

W imieniu kapłanów posługujących w naszej wspólnocie parafialnej życzymy Wam niezachwianej wiary w to, że Jezus Chrystus jest jedynym Panem naszego życia i wciąż objawia nam miłość Ojca Niebieskiego, który czuwa nad nami i nas prowadzi. Życzymy daru pokoju od Nowonarodzonego w tym niespokojnym czasie.

Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego! Niech Jezus Chrystus, Wcielone Słowo Boga, obdarza Was Swoimi łaskami i otacza Swoją opieką w Nowym 2024 Roku.

Z całego serca składamy serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość jakiej doświadczamy. Dziękujemy za modlitwę, pamięć i materialne wsparcie.

Dziękujemy w szczególny sposób wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżywania Świąt:

• Kapłanom za gorliwą posługę, zwłaszcza w konfesjonale;
  • Siostrom Służebniczkom za troskę o piękno naszego kościoła i adwentowe, roratnie czuwanie z dziećmi;
  • Dzieciom, zwłaszcza przedszkolakom za gorliwy udział w roratach i wszystkie dobre uczynki;
  • Liturgicznej Służbie Ołtarza / ministrantom i lektorom/ za służbę przy Ołtarzu i troskę o piękno liturgii;
  • Panom Kościelnym i Panu Organiście za troską o świątynię i piękno liturgii;
  • Paniom dbającym o porządek w kościele;
  • Paniom z parafialnego zespołu Caritas, za troskę o potrzebujących;
  • Wszystkim parafianom, którzy wsparli potrzebujących z naszej parafii;
  • Całej Ekipie Parafian za ogrom pracy i przygotowanie pięknej Szopki Bożonarodzeniowej;
  • Wszystkim parafianom za życzliwość i ofiarność.

BÓG ZAPŁAĆ!