Ogłoszenia duszpasterskie 28. Niedziela zwykła rok A - 15. 10. 2023 r.

28. Niedziela zwykła rok A - 15. 10. 2023 r.

1. „Przyjdźcie na ucztę!” – mówi dzisiaj do nas Bóg, który jest naszym Królem. Obyśmy usłyszeli to zaproszenie, przyjęli je i byli godni w  Jego Uczcie Miłości uczestniczyć.

2. Przeżywamy dzisiaj XXIII Dzień Papieski pod hasłem: ."Cywilizacja życia". Z tym Dniem jest ściśle związana budowa tzw. „żywego pomnika Jana Pawła II. Tym „pomnikiem” są uzdolnieni chłopcy
i dziewczęta pochodzący  z niezamożnych rodzin z naszej diecezji. Z tej racji odbywa się dziś zbiórka do puszek przeznaczona na ten cel.

3. W poniedziałek – 45. rocznica wyboru na Stolicę Piotrową św. Jana Pawła II.
W środę – święto św. Łukasza Ewangelisty. Modlić się będziemy za pracowników służby zdrowia.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny.

5. Wyrażamy naszą wdzięczność wszystkim, którzy zaangażowali się w Jerycho Różańcowe i podjęli wszystkie modlitewne intencje. Bóg zapłać!

6. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele w ciągu tygodnia różaniec o godz. 17.30 i Msza Święta. W niedzielę Msza Św. o godz. 16.00 i nabożeństwo różańcowe.

Zachęcamy – również dzieci i młodzież - do licznego udziału w tej modlitwie.

7. We wtorek i czwartek od godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu; po niej
o godz. 17.30 – nabożeństwo różańcowe.

8.  Spotkania duszpasterskie: LSO (ministranci i lektorzy) – we wtorek po Mszy Św. wieczornej; KSM i Oaza młodzieżowa – w piątek po Mszy Św. wieczornej; Oaza Dzieci Bożych – w sobotę o godz. 10.00.

9. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”. Zapraszamy
do korzystania i lektury.

10. Wszystkim życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego nowego tygodnia.