· 

Modlitwa 24/7

Nasza parafia brała udział w Jerychu różańcowym organizowanym przez grupy modlitewne diecezji rzeszowskiej. Rozpoczęliśmy adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o 18:00. Trwaliśmy przy Panu noc i dzień, rozważając tajemnice różańca świętego i odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego. To był piękny czas spotkania z Chrystusem i Jego Matką zawsze obecną przy Nim. Modliliśmy się w intencjach: 

  1. Dziękczynna za dar Papieża Polaka w 45. rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową.
  2. Błagalna:
  • O pokój w świecie i świętość rodzin.
  • Za Ojczyznę i jedność w narodzie.
  • O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne.

Modlitwa w tej formie zakończyła się w naszej parafii, ale Jerycho trwa. Warto zapoznać się z plakatem i przyjść na adoracje w innych kościołach naszego miasta.