Zapraszamy na Jerycho różańcowe!

Wspólnoty modlitewne diecezji rzeszowskiej zapraszają na Jerycho Różańcowe, które odbędzie się w siedmiu rzeszowskich parafiach.

Intencje:

1. Dziękczynna za dar Papieża Polaka w 45. rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową.
  2. Błagalna:
  • O pokój w świecie i świętość rodzin.
  • Za Ojczyznę i jedność w narodzie.
  • O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne.

Rozpoczęcie 9 października w Sanktuarium Św. Józefa na Staromieściu Mszą św. o godz. 18:00 z udziałem ordynariusza diecezji, ks. bpa  Jana Wątroby. Po Mszy św. całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu z przerwą na poranne Msze.

Nasza parafia jako trzecia podejmie czuwanie modlitewne. Rozpoczniemy w środę 11 października Mszą św. o godz. 18:00, adoracja potrwa do wieczornej Mszy św. następnego dnia.

Każda pełna godzina rozpocznie się rozważaniem jednej część Różańca, następnie będzie modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia, a po niej adoracja w ciszy.

Ze względów organizacyjnych prosimy osoby, które mogą wcześniej zdeklarować się do uczestnictwa w Jerychu, o zapisanie się na konkretną godzinę na listach znajdujących się w zakrystii.

Wykaz parafii uczestniczących w Jerychu umieszczony jest w gablotce na plakacie.

Write a comment

Comments: 0