Ogłoszenia duszpasterskie - 25. Niedziela zwykła, rok A - 24.09.2023 r.

1. „Idźcie i wy do winnicy” – to Jezusowe zaproszenie skierowane jest do każdego z nas. Zapłatą za pracę dla Królestwa Bożego jest „jeden denar” – zbawienie wieczne.

 

2. W piątek – święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

 

3. Za tydzień – rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. W niedzielę Msza Św. o godz. 16.00 i nabożeństwo różańcowe.

 

4. We wtorek i czwartek od godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek, środę i sobotę o godz. 17.20 – różaniec w intencji Ojczyzny.

 

5. We wtorek na Mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się obrzęd przyjęcia kandydatów do grona ministrantów w naszej Parafii.

 

6. Uczniów kl. VIII, kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy w środę na Mszę Św. o godz. 18.00, a po niej na spotkanie formacyjne.

 

7.  Spotkania duszpasterskie: LSO (ministranci i lektorzy) – we wtorek po Mszy Św. wieczornej; KSM i Oaza młodzieżowa – w piątek po Mszy Św. wieczornej; Oaza Dzieci Bożych – w sobotę o godz. 10.00.

 

8. Rada Osiedla Przybyszówka zachęca mieszkańców do głosowania w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim. Jest to realna szansa na pozyskanie funduszy na inwestycje na naszym osiedlu. Z osiedla Przybyszówka zgłoszono kilka zadań. Zachęcamy do oddania głosu na zadanie w każdej z trzech kategorii. Szczegóły na ulotkach przy wejściu do kościoła, na tablicach ogłoszeniowych i u członków Rady Osiedla.

 

9. Koło misyjne organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem w dniu 7 października 2023r. Koszt to 100 zł (przejazd i ubezpieczenie) Zapisy u Pani Zofii (tel. 606 877 770) lub w zakrystii do dnia dzisiejszego.

 

10. W zakrystii można nabyć prasę katolicką: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”. Zapraszamy do korzystania i lektury.

 

11. Wszystkim życzymy owocnego przeżycia Niedzieli i dobrego nowego tygodnia.