Ogłoszenie duszpasterskie: 17. 02. 2019 r.

1.  Ks. Ryszard Halwa-Pallotyn z Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia serdecznie dziękuje wszystkim parafianom za okazaną życzliwość, zrozumienie i okazane wsparcie finansowe w kwocie 6 570 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy o godzinie 11:00 zostanie udzielony sakrament Chrztu Świętego.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
    - w czwartek Św. Piotra Damiana
    - w piątek Święto Katedry Św. Piotra Apostoła
    - w sobotę Św. Polikarpa
  4.  W tym tygodniu poza parafią będą odprawione Msze Św. za: Śp. Helenę Pitrus, Śp. Alicję Krupę oraz Śp. Aleksandra Dziedzica. Wszystkie intencje na obecny tydzień są wywieszone w gablotach przy kościele oraz na stronie parafialnej.
  5.  W czwartek spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19:00. Kancelaria w czwartek wyjątkowo nie będzie czynna.
  6.  Już dzisiaj ogłaszamy i przypomnimy w przyszłą niedzielę, że próby przed przyjęciem sakramentu bierzmowania odbędą się 26 i 27 lutego o godz. 17:30. Prosimy kandydatów do bierzmowania o uzupełnienie dokumentów.
  7. Bardzo dziękujemy ks. Józefowi Brzostowskiemu z TVP-Rzeszów za pomoc duszpasterską. Bóg zapłać.
  8.  Koło misyjne organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Niepokalanowa w dn. 2-5 V 2019 r. Koszt 500 zł. Zapisy w zakrystii wraz z zaliczką. W cenie przejazd, wyżywienie, nocleg, przewodnik i ubezpieczenie.