Ogłoszenia duszpasterskie-18 Niedziela Zwykła-A-02.08.2020r.

1. W dniu wczorajszym dekretem Ks. Biskupa powstała nowa parafia pw. Matki Bożej Pocieszenia tzw. Pustki

2. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Msza święta na Dworzysku o godz 17.00.

4. W piątek spowiedź święta od godz. 17.00 do 18.00.

5. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych od godz. 8.00.

6. W następny poniedziałek tj. 10 sierpnia w Liturgii Kościoła obchodzimy Święto świętego Wawrzyńca, patrona między innymi kucharzy i jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie będziemy w naszej parafii gościć kucharzy z podkarpacia na mszy świętej, która zostanie odprawiona o godz. 18.00 w ich intencji. Wszystko będzie jednak zależeć od sytuacji społecznej.

7. Wszystkie intencje mszalne na obecny tydzień wywieszone są w gablotach przy kościele oraz zostały umieszczone na stronie internetowej parafii.

8. Życzymy wszystkim parafianom i gościom błogosławionej niedzieli.