Ogłoszenia parafialne

 

Ogłoszenia duszpasterskie 15.09.2019 r.

 

XXIV Niedziela Zwykła

 

 

 

1.    W tym tygodniu w Liturgii Kościoła Świętego wspominamy: w poniedziałek Św. męczenników Korneliusza i Cypriana, we wtorek św.. Roberta Bellarmina, w środę święto Św. Stanisława Kostki, w czwartek Najświętszej Maryi Panny z La Salette oraz w sobotę święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

 

2.    Dziś zbiórka do puszek na radio „Via” Bóg zapłać za ofiary.

 

3.    W poniedziałki, środy i soboty o godz. 17:30 w kościele parafialnym modlitwa różańcowa, zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

4.    We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci z kl. III Szkół Podstawowych, które mieszkają na terenie parafii, a nie chodzą do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Przybyszówce, a chcieliby wziąć udział w uroczystości I Komunii św. w naszej parafii. Zapraszamy do przeżycia tego ważnego wydarzenia w naszej rodzinie parafialnej.

 

5.    Zapraszamy do naszej parafialnej Oazy. Dzieci z klas III-VI na spotkania w soboty w godz. od 10:00-12:00, a uczniów kl. VII-VIII w piątki, od godz. 18:30.

 

6.    Zapraszamy na rekolekcje: „Bunt na pokładzie” skierowany do rodziców nastolatków. Rekolekcje obejmuje cykl zajęć, których celem jest pomoc rodzicom w relacji z dzieckiem w okresie dojrzewania.
Rekolekcje składają się z trzech paneli:

 

- Rodzic ma prawo do błędów

 

-Spojrzenie na świat oczami nastolatka

 

-Mocny rodzic czyli narzędzia do budowania  relacji. Rekolekcje prowadzi mgr Michał Frąckowicz mąż, ojciec, nauczyciel, wychowawca, katecheta, formator wspólnot. Nauczyciel w Zespole Szkół Muzycznych w Łodzi oraz pracownik Centrum Mocni w Duchu odpowiedzialny za SOS dla wspólnot. Bunt na pokładzie miał już ponad 100 edycji na terenie całego kraju jak w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji i na Wyspach Brytyjskich. Zapisy na rekolekcje poprzez numer telefonów i maila umieszczonego na plakacie. Zapisy do 19 października.

 

 

 

7.    Intencje na obecny tydzień znajdują się w gablotach przy kościele oraz na stronie internetowej naszej parafii.