34 Niedziela Zwykła-A-Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1.    Dziś po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu, litania do Najśw. Serca Jezusowego i akt poświęcenie. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2.    Dzisiaj patronalne święto Akcji Katolickiej i KSM. Obchodzimy je tylko w parafiach oddając cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata poprzez modlitwę adoracyjną.

3.    Za tydzień początek Adwentu i nowego roku liturgicznego – Rok-B. Roraty wraz z nagrodami dla dzieci za udział w Roratach, które zostaną odprawione o godz. 18.00 w dni powszednie w kościele parafialnym.

4.    Od I Niedzieli Adwentu będzie możliwość zakupienia świec wigilijnych z przeznaczeniem funduszy na tzw. Dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca 13 zł, a mała 6 zł.

5.    Wszystkie intencje mszalne na obecny tydzień wywieszone są w gablotach przy kościele oraz zostały umieszczone na stronie internetowej parafii.

6.    Życzymy wszystkim parafianom i gościom błogosławionej niedzieli.