Ogłoszenia duszpasterskie-26-Niedziela Zwykła-A-27.09.2020r.

1.    W poniedziałek, 28 września 2020 r., o godz. 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciele Bożego Miłosierdzia już po raz trzynasty spotkają się na chodnikach, rogach ulic i placach, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić Boga w modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia. Więcej informacji oraz zgłoszenia udziału: http://iskra.jezuici.pl

2.    W czwartek 1 października rozpoczynamy odprawianie nabożeństw różańcowych. Na Dworzysku o godz. 17.00 Msza święta a następnie nabożeństwo różańcowe.

3.    Natomiast w kościele parafialnym Msza św. o 18.00 a po niej wystawienie Najświętszego  Sakramentu i nabożeństwo różańcowe, a w niedzielę po Mszy świętej o 16.30. Zapraszamy dzieci na mszę świętą z różańcem od 1 października. Po mszy świętej będą rozdawane tzw. naklejki-losy.

4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5.    W pierwszy czwartek miesiąca na Dworzysku spowiedź święta od 16.30 a Msza św. o godz. 17.00. W kościele parafialnym spowiedź od 17.30 do 18.00.

6.    W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8.30 rano odwiedzimy chorych z sakramentalną posługą. Natomiast Od 17.00 do 18.00 spowiedź święta,
a następnie Msza święta wraz z nabożeństwem różańcowym.

7.    W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na cele diecezjalne.

8.    Spotkania grup KSM, Oaza, Schola odbywają się w piątki po mszy świętej,
a w sobotę Oaza dzieci o 10.00.

9.    Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się 8 października (tj. czwartek) po nabożeństwie różańcowym w salce Domu Rekolekcyjnego KSM-u.

10.                      Wszystkie intencje mszalne na obecny tydzień wywieszone są w gablotach przy kościele oraz zostały umieszczone na stronie internetowej parafii.

11.                      Życzymy wszystkim parafianom i gościom błogosławionej niedzieli.