· 

Intencje Mszy Świętych 18-24.12.2023

Poniedziałek 18.12.2023 r. 

7:00

 

1. +Janinę Walat od Haliny i Bożeny Walat

2. +Henrykę Więcek od brata Czesław Wołowiec

+Henrykę Więcek od Marzeny i Jacek Czech z rodz.  – poza paraf

18:00

 

1. +Joanna i Franciszek Świder

Poza paraf: O zdrowie i szczęśliwą operację

+Anna Kocan od kuzynki Doroty i Wujka Mariana

++Anna i Jan Słupczyński od Elżbiety i Mariusz Grzybek

Greg. 18: +Stanisławę Bijoś, + Stanisławę Rzepka, +Stanisław Bandrowski

 

Wtorek 19.12.2023 r.

7:00

 

1. +Anna Słupczyńska

2. +Henrykę Więcek od brata Czesław Wołowiec

+Henrykę Więcek od Renaty i Ireneusz Śliwa - poza paraf

18:00

 

1. +Halina Chmiel

Poza paraf:+Aleksander Borys od Irminy Wianeckiej z Sandomierza

Greg. 19: +Stanisławę Bijoś, + Stanisławę Rzepka, +Stanisław Bandrowski

 

Środa 20.12.2023 r.

7:00

 

1. +Henrykę Więcek od chrześnicy Bożeny Wiater

2. +Robert Kostur od chrzestnego Roman z rodz.

+Henrykę Więcek od Jadwigi Śliwa  - poza paraf

18:00

 

1. +Kanuta Rzeźnik w rocz. śmierci  

Poza paraf: + Aleksander Borys od Leonard Rzeźnik z rodz.

Greg. 20: +Stanisławę Bijoś, + Stanisławę Rzepka, +Stanisław Bandrowski

 

Czwartek 21.12.2023 r. Św. Piora Kanizjusza

7:00

 

1. +za zmarłych

2. +Robert Kostur od chrześniaka Adama

+Robert Kostur od Janusz i Marzena Barczaków  – poza paraf

18:00

 

1. +Lesław Krupa 3 rocz. śmierci

2. +Czesław Żelazko

Poza paraf: +Aleksander Borys od Grażyny i Edward Rzeźnik z rodz.

Greg. 21: +Stanisławę Bijoś, + Stanisławę Rzepka, +Stanisław Bandrowski

 

Piątek 22.12.2023 r.

7:00

 

1. +Eugeniusz Pisarek od siostrzeńca Bogusław z rodz.

2. +Robert Kostur od kuzynki Joanny

+Robert Kostur od Tadeusz Micał z rodz. - poza paraf.

18:00

 

1. +Emil Probola 2 rocz. śmierci

Poza paraf: +Krzysztof Berłowski od rodz. Andruszczak

Greg. 22: +Stanisławę Bijoś, + Stanisławę Rzepka, +Stanisław Bandrowski

 

 Sobota 23.12.2023 r.

7:00

 

1. +Elżbieta Szylar 3 rocz. śmierci

2. +Robert Kostur od Elżbiety Kostur

+Robert Kostur od Anny i Tadeusz Pustelniak – poza paraf.

18:00

 

1. w intencji ks. Adama Podolskiego od Margaretek

Poza Paraf: +Krzysztof Berłowski od Małgorzaty i Ireneusz Świder

Greg. 23: +Stanisławę Bijoś, + Stanisławę Rzepka, +Stanisław Bandrowski

 

NIEDZIELA 24.12.2023 r.  

7:00

 

1.+Robert Kostur od kuzyna Mariusz

+Czesławę Pokowiec od Kazimierz Sieracki – poza paraf

9:00

 

1. +Tadeusz

Greg. 24: +Stanisławę Bijoś, + Stanisławę Rzepka, +Stanisław Bandrowski

11:00

 

1. ++Apolonia, Antoni i Józef Wołowiec

2. Za Parafian

 

16:00

 

 

 

NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ

 

22:00

PASTERKA

 

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Rodzin: Wojewoda i Koczot

2. +Ks. Stanisław Sznajder

3. +Helena Siuba od koleżanek synowej Sabiny

+Henrykę Więcek od Małgorzaty i Mirosław Śliwa – poza paraf.